Urnor par i porslin Kina

Urnor par i porslin Kina
Urnor par i porslin Kina
Urnor par i porslin Kina
Urnor par i porslin Kina
Urnor par i porslin Kina
Urnor par i porslin Kina

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

URNOR med lock, 1 par, Kina, powder blue, höjd 44 cm

Skador och lagningar ska vara ett par

106828

2011-10-21