Skedar i silver
2011-10-20
106758
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKEDAR, 11 st., silver, 1700/1800-tal, bl.a. Bengt Biörn mästare Västerås 1734-1757, vikt ca 560 g
Slitage