Edvin Ollers olja stilleben
2011-10-27
106738
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Blommor i vas, signerad E. Ollers 1935, olja på pannå, 38x27 cm