Per Kirkeby litografi
2011-10-20
106735
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Utan titel, signerad, daterad och anoterad Per Kirkeby -79 E.A, litografi, 63,5x 48,5 cm
PROVENIENS: Erik Drescher, Danmark