Waldemar Sjölander akvarell
2011-10-20
106730
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): Figurkomposition, signerad och daterad 1960, akvarell, 50x35 cm