Ester Henning oljemålning
2011-10-20
106725
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENNING, Ester (1887-1985): Skogslandskap, monogramsignerad E.H, olja på pannå, 61x50 cm