Holger Lübbers oljemålning
2011-10-20
106724
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LÜBBERS, Holger (Danmark, 1855-1928): Kustbild med fiskare, signerad och daterad H Lübbers 1890, olja på duk, 25x39 cm
Färgbortfall