Jacques Zadig oljemålning
2011-10-20
106717
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ZADIG, Jacques (född 1930): "Hustak" signerad och daterad Zadig 58, 46x116 cm