Dawn Symes oljemålning
2011-10-20
106708
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SYMES Dawn (Australien, samtida): "Winged flower", signerad och daterad Dawn Symes -70, olja på duk, 120x90 cm