Ivar Morsing oljemålning
2011-10-20
106707
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): "Grupp vid havet", signerad I Morsing, olja på duk, 88x96 cm