Halsring örhängen armringar i sterlingsilver
2011-10-20
106692
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALSRING, ÖRHÄNGEN, 2 par, ARMRINGAR, 2 st., sterlingsilver, hamrat, stämplade Atelje Anita G. Grefberg, Stockholm 1970-tal
Ena parets örhängen är krokar ej i silver och troligen ej ursprungliga