Ljusstakar
2011-10-23
106647
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, förgylld brons, höjd 16,5 cm
Fotringar med bucklor