Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, fasettslipat glas, 114x63 cm

Senare bakstycke, skador, lagningar

106554

2011-10-19