Torsten Renqvist oljemålning
2011-10-18
106500
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Regnet, signerad och daterad T.R. -47, olja med assemblage på pannå, 38x46 cm