Oskar Bergman akvarell
2011-10-18
106448
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Landskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1955, akvarell, 36x54 cm