Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
KORN, Johan Philip (1700-talets andra hälft) hans krets: Pastoralt landskap med musicerande sällskap, olja på pannå, tre delar totalt 40x143,5 cm
Fragment av större målning, lagningar, skador
106443
2011-10-18