Byrå från Ulriksdals slott
2011-10-18
106429
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets början, NK, bemålad, höjd 77, 50x100 cm
Proveniens: inventariemärkt Gustav VI Adolf, Ulriksdals slott samt GAL (kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise)