Madeleine Pyk blandteknik
2011-10-18
106419
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Molnen hopar sig", signerad och daterad Madeleine Rosa Pyk 1983, blandteknik, 26x21 cm