Bordslyster
2011-10-18
106344
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLYSTER, 1800-tal, för 2 ljus, höjd 47 cm
Prismor saknas, nagg