Dosor i silver
2011-10-18
106317
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DOSOR, 2 st., silver, 1860-tal, otydliga mästarstämplar, längd 8,5 cm, vikt ca 176 g