Madeleine Pyk färglitografi
2011-10-17
106302
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934):"Bilder från Provence", signerad M. Pyk, färglitografi, 1911/5000, 55x42 cm