Rullklaffsekretär
2011-10-17
106183
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RULLKLAFFSEKRETÄR, med överskåp, omkring 1800, mahogny, med intarsia, höjd 187, 130x64 cm
Nyckel saknas, skador och fanerskador, dekorelement och dragknopp saknas