Ikon Ryssland
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
IKON, Ryssland, 1800-tal, 36x29 cm
Kuntoraportti
Skador, färgbortfall
106173
Päivämäärä:
2011-10-16