Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARKITTEL, 1800-tal, diameter 56, höjd 39,5 cm

Lagning

106163

2011-10-16