Reinhold Ljunggren litografier
2011-10-16
106129
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Från Slottet till Slussen, portfölj med fem färglitografier, signerade och numrerade 158/310, 28x39 cm vardera, ramade, portföljen medföljer