Bengt Lindström färglitografier
2011-10-15
106119
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Histoires de Orrem Jarka", 3 färglitografier med försättsblad ur mapp med 36 st, försättsbladet signerad Lindström, samramade, numrerad 7/100, 20x15 cm vardera