Leif Tjerned litografi
2011-10-15
106077
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TJERNED, Leif (född 1942): City lights, signerad Leif Tjerned 4/220, serigrafi, 42x64 cm