Kuniyoshi träsnitt

Kuniyoshi träsnitt
Kuniyoshi träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KUNIYOSHI (1797-1861): Kabukiskådespelare, signerad Ichiyusai Kunioshi ga , obanformat, utgivare Izumi-ya Ichibei

Fläckar, skador

106057

2011-10-15