Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
KUNIYOSHI (1797-1861): Kabukiskådespelare, signerad Ichiyusai Kunioshi ga , obanformat, utgivare Izumi-ya Ichibei
Fläckar, skador
106057
2011-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här