Kuniyoshi träsnitt
2011-10-15
106057
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KUNIYOSHI (1797-1861): Kabukiskådespelare, signerad Ichiyusai Kunioshi ga , obanformat, utgivare Izumi-ya Ichibei
Fläckar, skador