Olle Kåks färglitografi
2011-10-15
106010
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, färglitografi, 5/50, 63x47 cm