Ivar Kamke oljemålning
2011-10-15
106003
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAMKE, Ivar (1882-1936): Damporträtt , signerad och daterad Kamke -32, olja på duk, 64x54 cm