Kalkar i silver
2011-10-21
105882
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUPKALKAR, 3 st, silver, 1800-tal, olika mästare, höjd 9, 12 och 12,5 cm
Smärre lagningar