Stilleben oljemålning
2011-10-14
105868
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal) Stilleben med äpplen, signerad, olja på pannå, 42x50 cm