Ljuskrona
2011-10-21
105865
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, för tolv ljus, 1800-talets senare del, mässing, blomdekor, höjd 100 cm
Smärre skador