Trattgramofon 1900-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TRATTGRAMOFON, 1900-tal, höjd 64, fungerar enligt uppgift
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall
105851
Päivämäärä:
2011-10-14