Trattgramofon 1900-tal

Trattgramofon 1900-tal
Trattgramofon 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TRATTGRAMOFON, 1900-tal, höjd 64, fungerar enligt uppgift

Kuntoraportti

Slitage, färgbortfall

105851

Päivämäärä:

2011-10-14