Trattgramofon 1900-tal
2011-10-14
105851
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRATTGRAMOFON, 1900-tal, höjd 64, fungerar enligt uppgift
Slitage, färgbortfall