Wilhelm Wik oljemålning
2011-10-14
105830
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad Wilhelm Wik a tergo, olja på duk, 100x81