X:et litografi
2011-10-14
105823
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Timmerflottning och hällristning, signerad och daterad 45 i trycket, färglitografi, 55x82 cm