Oljemålning flicka
2011-10-21
105804
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Flickporträtt, signerad C Albony, olja på pannå, 22x16 cm