Oljemålning blommor
2011-10-21
105803
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, Blomsterstilleben, otydligt signerad Genin, olja på duk, 63X53 cm