Ljusstakar med figuriner
2011-10-13
105777
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, patinerad metall med figuriner, på stensockel, höjd 27 cm
skador, svärd av