Lådspegel i mahogny

Lådspegel i mahogny
Lådspegel i mahogny
Lådspegel i mahogny
Lådspegel i mahogny

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅDSPEGEL, 1800-tal, mahogny, höjd 63 cm, nyckel finns

bruksslitage

105767

2011-10-13