Hänge armring medaljong i silver emalj
2011-10-13
105760
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGE, i form av kors, guldfattning. G.Dahlgren Malmö 1874, ARMRING, MEDALJONG, silver, emalj och pärlor, 1800-tal
Kors med skador, emaljskador på medaljong och armring samt pärlor saknas