Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNOR, 2 st, tenn, märkta 1804 resp 1819, höjd 24 resp 27 cm
skador och lagningar
105753
2011-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här