Tennkannor 1800-tal

Tennkannor 1800-tal
Tennkannor 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 2 st, tenn, märkta 1804 resp 1819, höjd 24 resp 27 cm

skador och lagningar

105753

2011-10-13