Albert Johansson färglitografi
2011-10-13
105704
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 52/90, litografi, 43x54 cm