Tord Leander Engström oljemålning
2011-10-13
105660
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979), Norrländsk fors, signerad Kjell 62: olja på duk, 75x62 cm