Salvador Dali Prince and Princess
2011-10-24
105579
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Prince and Princess, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 17/75, färglitografi, 50x39,5 cm, Michler/Löpsinger 1166, påskrift "1967" med kulpenna nedre vänstra hörnet