Roland Svensson litografi
2011-10-13
105564
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Fyrmastfullriggare pejlar Tristan da Cunha i Sydatlanten". signerad Roland S 73/450 II, litografi, 41x60 cm