Philip von Schantz akvarell
2011-10-13
105560
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Björkstam, signerad och daterad v. Schantz -59, akvarell, 27x29 cm