Stilleben oljemålning
2011-10-13
105557
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal: Stilleben med fiskar, olja på duk, 36x57 cm