Phlip von Schantz litografi
2011-10-13
105555
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): "björkkubbe", signerad o daterad v Schantz -77, 58/150, litografi, 54x43 cm