Edvin Öhrström Flickan och duvan

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, Edvin Öhrström, "Flickan och duvan", Orrefors , Ariel, dekor av flickansikte och duva i blått , signerad Orrefors Ariel FU 390 M Edvin Öhrström, höjd 19,5 cm

repor

105553

2011-10-13